Folyamatmérnök (value engineer)

Budapesti orvostechnikai partnerünkhöz keresünk folyamatmérnököt heti 2 Ho lehetőséggel, vonzó juttatásokkal!

Partnerünk egy nemzetközi vállalat, amelynek fő profilja humán gyógyászati és állatorvosi vérkép elemző gépek tervezése és gyártása, továbbá az ehhez tartozó kémiai reagensek előállítása. A cégcsoport Budapest központi kerületében található.

Csapatukba új kollégát keresnek egy széleskörű, szakmai kihívásokkal teli munkakörbe. A cég széleskörű juttatási csomagot, rugalmas munkaidőt és heti 2 home office lehetőséget kínál! Ha szívesen megismernél egy új iparágat és támogatnád az orvostudományt munkáddal itt a lehetőség, várom jelentkezésed!

Feladatai az új pozícióban:

  • A cég által tervezett és gyártott orvosi/labordiagnosztikai berendezések gyártásának támogatása
  • Tesztfolyamatok felügyelete, tesztkörnyezet fejlesztése
  • Vevői igények/fejlesztések általi változtatások bevezetése a termelésbe
  • Új termék mintázások
  • Prototípus gyártás támogatása.
  • Kapcsolattartás külföldi osztályokkal és kollégákkal.

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Mérnöki végzettség
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Minimum 3 év gyártástámogatási tapasztalat multinacionális környezetben
  • Affinitás, érdeklődés az elektronika, szerelés felé
  • Precíz és pontos feladatmenedzsment
  • Igényes, önálló és felelős munkavégzés.
  • Analitikus és a részletekre kiterjedő gondolkodásmód.
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől

  • Versenyképes alapbér
  • Új technológia, új iparág megismerési lehetősége
  • Az általánostól széleskörűbb gyártástámogatási mérnök feladatkör
  • Vonzó juttatási csomag (havi szép kártya cafeteria, medicover magánegészségügyi biztosítási csomag, munkába járási támogatás Budapesten kívüli területekről, év végi bónusz – kb. 1 havi plusz bér)
  • Heti 2 home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

#1161553
Haz clic aquí para acceder a la Política de Privacidad de Hays, donde podrás encontrar los detalles sobre cómo usamos y protegemos tus datos y tus derechos como usuario.

Resumen

Tipo de trabajo
Permanente
Industria
Gyártás/Termelés
Lugar
Budapest
Sector
Műszaki
Ref.:
1161553

Hablar con un consultor

Hablar con Darai Dora, la persona que lleva esta posición, en la oficina de Budapest

Teléfono: 06 70 412 2196

Ofertas similares Folyamatmérnök (value engineer)

  • L3 Support Developer

    Level 3 | Support | Development | Python, Bash | Finance | Budapest | All Seniority | Hybrid work environment
    Budapest
  • DevSysOps Engineer

    Blockchain Industry | International Company | GCP | CI-CD | Scripting | Scrum Methodology |
    Budapest
  • Senior Software Technical Support Engineer

    Power Management | International | Technical Support | Windows | Budapest | Hybrid
    Budapest
  • Deep Learning Engineer

    Python | Deep Learning | Neural Networks
    Budapest
  • Senior Cost Engineer

    Cost Engineer - Pécs, Székesfehérvár, Budapest
    Hungary