HR generalist

HR Generalista, Újhartyán
HR Generalista kollégát keresünk autóipari partnerünk számára. A hazai autóipari ágazatuk számos nagyvállalat és autógyár számára biztosít prémium kategóriás alkatrészeket, polimer elemeket.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • teljes körű toborzási folyamat ellátása
  • álláshirdetések kezelése, online/offline csatornák használata a toborzáshoz
  • koordinálni a felvételi folyamatot, kiválasztást
  • toborzási eseményeken, állásbörzéken való részvétel
  • személyügyi adminisztráció támogatása
  • HR feladatok teljes körű ellátása, szakterületek támogatása a HR folyamatokkal kapcsolatosan

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:
felsőfokú végzettség
hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
csapatjátékos mentalitás
kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
kiváló kommunikációs készség
jó MS-Office és SAP-ismeretek

Juttatási csomag:
versenyképes alapfizetés
cafeteria
teljes mértékű közlekedési/utazási költségtérítés

A pozíció a honlapunkon keresztül pályázható meg, egy szakmai önéletrajz feltöltésével.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Autóipar
Location
Budapest
Specialism
HR és Tréning
Ref:
1156259

Talk to a consultant

Talk to Koles Reka, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +3670 380 2380