Infrastruktúrális Projektmérnök

Piacvezető ingatlanfejlesztő Partnerünk Infrastrukturális előkészítő mérnök kollégát keres budapesti csapatába

Az Ön új cége
Befektetéssel és ingatlanfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik. Nemzetközileg elismert, hazai piacvezető vállalat sokoldalú, változatos volumenű projektjeivel állandó, aktív résztvevője a hazai építőipai és ingatlanfejlesztő piacnak.

Az Ön új pozíciója
- Infrastrukturális projektmenedzser munkájának támogatása;
- A projektekhez tartozó elektronikus és papír alapú adminisztráció;
- Szerződéskötések adminisztrációja;
- Szolgáltatókkal való kapcsolattartás;
- Előrehaladási ütemtervek karban tartása;
- Társosztályokkal, kivitelező csapatokkal való kapcsolattartás.

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Építőmérnök végzettség, infrastruktúra szakirány
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Alapos, igényes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás előny

Mire számíthat Partnerünktől?
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1152610

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Buzas Brigitta, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 653 6142