Ingatlanfejlesztési projektmenedzser

Ingatlanfejlesztési projektvezetőt keresünk Budapesti partnerünk csapatába.
Az Ön új cége

Ingatlanfejlesztési projektvezetőt keresünk budapesti partnerünk csapatába. A cég irodaház fejlesztési projektjeire keresi a projektmenedzser szakembert.

Az Ön új pozíciója

Az irodafejlesztési projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Irodafejlesztési projektek teljes körű menedzsmentje a tervezési és előkészítési fázistól egészen a kulcsrakész átadásig
  • Riportálás az üzletágvezetőnek
  • Projekt koordinátorok irányítása
  • Költségvetés és határidő tervezés, költségkeret és határidők betartatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozók irányítása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Építész vagy építőmérnök, felsőfokú végzettség
  • 5-10 év tapasztalat ingatlanfejlesztési koordinátorként / projektvezetőként
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Lehetőség nagy volumenű projekteken való részvételre
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + bónusz + céges autó)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Ingatlanpiac
Hely
Budapest
Szakterület
Ingatlan
Szám:
1156257

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Leszkovszki Anna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122195