Junior Accountant

Könyvelő / Accountant / Finance / Pénzügy / Számvitel / Junior Könyvelő

Multinacionális amerikai hátterű partnercégünk, most junior könyvelői pozícióba keres angol nyelvtudással rendelkező munkatársat pénzügyi csapatába!

Főbb feladatok:

  • Számlakönyveléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Szállítási és utazási számlák könyvelése
  • Banki kifizetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Adókönyvelési feladatokban való aktív részvétel
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása
  • Kimutatások és riportok készítése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági végzettség VAGY pénzügy-számviteli területen szerzett képesítés
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Logikai, probléma megoldó képesség

Előny:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Oracle / SAP tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi környezet
  • Modern irodaház
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Szakmai tréningek és nyelvkurzusok
  • Home Office lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával!

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Business or Management Consultancy
Location
Budapest
Specialism
Business Services
Ref:
1131621

Talk to a consultant

Talk to Kruppa Camila, the specialist consultant managing this position, located in Budapest
Szabadság tér 7, Bank Center, Gránit torony

Telephone: 36704122206