Junior Project Manager

Közép-Európa vezető ingatlanfejlesztő vállalata junior project manager munkatársat keres budapesti lokációba

Az Ön új cége:

Közép-Európa vezető ingatlanfejlesztő vállalata junior project manager munkatársat keres Budapest és környéki lokációba. Főbb profiljukba tartozik az ingatlanfejlesztés, kivitelezés és létesítményfenntartás is. Fontos számukra a fenntarthatóság és a minőség, így ezen értékeket képviselve hozzák létre projektjeiket.

Az Ön új pozíciója:

  • Projektmenedzser munkatárs munkájának segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Teljesítési igazolások kiállítása
  • Szerződésekkel és jegyzőkönyvekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Átadási folyamatokban való aktív részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Építőmérnök végzettség
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office programcsomag magabiztos ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes bérezés
  • Kimagasló juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés és előlépési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát. #1154854
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1154854

Talk to a consultant

Talk to Cseh Tamas, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36705229983