Junior Területi Képviselő

Területi Képviselő, Sales Engineer, Magyarország, English
Területi Képviselő kollégát keresünk multinacionális partnerünk számára. A vállalat termékeket tisztítás-technológia berendezéseket fejleszt, gyárt és forgalmaz az autóipar, építőipar, vendéglátóipar és egyéb vállalatok számára.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • a cég professzionális prezentálása partnereknél
  • új partnerek felkeresése és meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, tanácsadás
  • végfelhasználó partnerek igényeinek koordinálása és projekt alapú támogatása
  • szakmai konzultációk lebonyolítása
  • új termékek szakmai ismertetése és bemutatása meglévő és új partnereknél
  • versenytársak monitorozása és a piac feltérképezése
  • vállalati célok és egyéni terület specifikus tervek teljesítése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:
  • műszaki/mérnöki főiskolai/egyetemi végzettség, kiváló üzleti érzék
  • értékesítési tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • projekt irányítási tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Juttatási csomag: Az új kolléga számára a kompetitív alapfizetés mellett teljesítményalapú éves bónusz, cafeteria csomag, céges laptopot és telefont, munkába járási támogatást biztosítanak.

A pozíció a honlapunkon keresztül pályázható meg, egy szakmai önéletrajz feltöltésével. #1165493
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Commercial/Trading/FMCG
Location
Budapest
Specialism
Sales
Ref:
1165493

Talk to a consultant

Talk to Albrecht Kevin, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36301948607