Költség Manager

Project Managementtel foglalkozó partnerünk Költség Manager kollégát keres V. kerületi irodájába.
Az Ön új cége

Költség Manager pozícióra keresünk munkatársat irodák, kereskedelmi és ipari beruházások megvalósításával foglalkozó elismert Partnerünk budapesti csaptában.

A következő feladatokkal fog találkozni napi szinten:
- A projekt megvalósításában résztvevő cégek kiválasztásának, a tenderezésnek a koordinációja, tanácsadás a megbízó részére;
- A projekt megvalósítása során a költség vonatkozású projekt folyamatok koordinációja, követése;
- Riportok készítése, aktualizálása a projekt folyamán;
- Költség becslések, elemzések készítése.

Mire van szüksége a sikerhez?
- Felsőfokú építőipari végzettség;
- Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat;
- Alapfokú angol nyelvtudás;
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete;
- Rugalmas, problémamegoldó szemlélet.

Mire számíthat Partnerünktől?
- Izgalmas, szakmai kihívást jelentő projektek;
- Szakmai fejlődési lehetőség;
- Igényes és dinamikus munkacsapat;
- Pozitív, ösztönző légkörű munkavégzés;
- Versenyképes bérezés;
- Modern, exkluzív irodai környezet, hibrid munkavégzés.

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1153106

Talk to a consultant

Talk to Buzas Brigitta, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 653 6142