Költség Manager

Project Managementtel foglalkozó partnerünk Költség Manager kollégát keres V. kerületi irodájába.
Az Ön új cége

Költség Manager pozícióra keresünk munkatársat irodák, kereskedelmi és ipari beruházások megvalósításával foglalkozó elismert Partnerünk budapesti csaptában.

A következő feladatokkal fog találkozni napi szinten:
- A projekt megvalósításában résztvevő cégek kiválasztásának, a tenderezésnek a koordinációja, tanácsadás a megbízó részére;
- A projekt megvalósítása során a költség vonatkozású projekt folyamatok koordinációja, követése;
- Riportok készítése, aktualizálása a projekt folyamán;
- Költség becslések, elemzések készítése.

Mire van szüksége a sikerhez?
- Felsőfokú építőipari végzettség;
- Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat;
- Alapfokú angol nyelvtudás;
- MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete;
- Rugalmas, problémamegoldó szemlélet.

Mire számíthat Partnerünktől?
- Izgalmas, szakmai kihívást jelentő projektek;
- Szakmai fejlődési lehetőség;
- Igényes és dinamikus munkacsapat;
- Pozitív, ösztönző légkörű munkavégzés;
- Versenyképes bérezés;
- Modern, exkluzív irodai környezet, hibrid munkavégzés.

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1153106

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Buzas Brigitta, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 653 6142