Költségkontroller

Az ország egyik vezető mérnöki szolgáltató cége költségkontroller pozícióba munkatársat keres.
A következő feladatokban számítanak a leendő költségkontrollerre:
- Ajánlatok készítésében való részvétel;
- Költségvetési kiírások elkészítése;
- Tervezési folyamatokban való közreműködés;
- Projektek költségbecsléseinek összeállítása;
- 3D, BIM költségmanagement

Mire van szükség a sikerhez?
- Felsőfokú építészmérnöki / építőmérnöki / műszaki menedzser végzettség;
- 2-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
MS Office, TERC, BIM ismeretek;
- Motivált, célközpontú hozzáállás.

Mire számíthat partnerünktől:
- Fejlődést biztosító munkakörnyezet;
- Stabil munkalehetőség;
- Kiemelkedő juttatási csomag;
- Rugalmas, rutinos csapat;
- Változatos munkakörnyezet.

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1147891

Talk to a consultant

Talk to Buzas Brigitta, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 653 6142