Költségmenedzser

Ingatlanfejlesztő partnerünk budapesti csapatába keresi leendő KÖLTSÉGMENEDZSER kollégáját.

Az Ön új cége
Piacvezető ingatlanfejlesztő partnerünk budapesti csapatába keresünk KÖLTSÉGMENEDZSER kollégát.

Napi feladatok

  • Pályázatok, beszerzések figyelemmel kísérése
  • Árajánlatok feldolgozása és nyomon követése
  • Vállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Műszaki tartalmak egyeztetése
  • Döntéselőkészítésben való részvétel
  • Költségek felmérése, meghatározása ellenőrzése
  • Építkezési dokumentumok kezelése, módosítások kezdeményezése, ütemtervek figyelmmel kísérése
  • Havi teljesítések felmérése, definiálása és jóváhagyása
  • Részvétel az átadás előtti, alatti és utáni elszámolásokban
  • Beszámolók és költségkalkulációk készítése
  • Nyilvántartás vezetése minden költségről

Mire lesz szüksége a sikerhez

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • legalább középfokú műszaki végzettség (előny építő/építészmérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség

Amit partnerünk kínál

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszútávú, folyamatos munkaviszony
  • Szakmai előre lépési lehetőség
  • Változatos kulturált munkakörnyezet

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career. #1164024
Klik hier voor de Hays Privacy Policy, waar u alles kunt lezen over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en wat uw rechten zijn.

Samenvatting

Jobtype
Vast
Sector
Építőipar
Locatie
Budapest
Divisie
Építőipar
Ref:
1164024

Neem contact op

Contacteer Buzas Brigitta, de consultant die deze vacature beheert, in Budapest

Telefoonnummer: +36 70 653 6142

Gelijkaardige jobs Költségmenedzser

  • Actuarial Manager

    Budapest
  • Finance Manager

    Controller
    Budapest
  • Pénzügyi menedzser (finanszírozás)

    Építőipar, megújuló energia

    Finance Manager
    Budapest
  • Finance Manager Associate