Karbantartó

Karbantartót keresünk épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó partnerünkhöz Budapestre.
Az Ön új cége
Karbantartó kollégát keresünk komplex épületgépészeti és egyéb ipari kivitelezésekkel foglalkozó partnerünkhöz. A cég a tervezéstől, a kivitelezésen át egészen az üzemeltetésig viszi a projektjeit.

Az Ön új pozíciója
- A karbantartási vezető vagy a szervízmérnök irányítása mellett az épületgépészeti gyenge-, és erősáramú villamos, valamint épületautomatizálási karbantartás, hibemegállapítás és hibaelhárítás területén részfeladatok önálló elvégzése
- A szervízmunkához szükséges eszközök, műszerek, szerszámok használatának elsajátítása, ezen eszközök alkalmazása
- A szükséges karbantartási feladatok önálló elvégzése
- A javításhoz szükséges anyagok átvétele vagy megvásárlása, költségelszámolása
- A használatban lévő szerszámok karbantartása vagy sérülés esetén lecserélése
- Kapcsolattartás a megrendelőkkel

Mire van szüksége a sikerhez?
- Villanyszerelő technikus / Elektrotechnikus / Erősáramú villanyszerelő végzettség
- 2-3 év karbantartásban szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat partnerünktől?
- Izgalmas, szakmai kihívást jelentő projektek
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezés
- Rugalmas munkakör

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Ingatlanpiac
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1158622
Closing date
21 Mar 2022

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Leszkovszki Anna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122195