Lean Manager

Budapesti mérnökiroda partnerünk kiemelt, debreceni építési projektjére keresünk LEAN Menedzsert.
Az Ön új cége

Magyarország egyik legmeghatározóbb mérnökirodájának kiemelt, debreceni építési projektjére keresünk LEAN Menedzser szakembert.

Az Ön új pozíciója

A LEAN Menedzser a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Kivitelezési és projektmenedzsment folyamatok támogatása
  • Vállalkozók LEAN tevékenységének támogatása és irányítása
  • LEAN szemléletmód fejlesztése (workshopok, képzések tartása)
  • Folyamatfejlesztés, javító intézkedések bevezetése LEAN eszközökkel
  • Kaizen események szervezése, lebonyolítása
  • Layout- és kapacitástervezés támogatása
  • Indított akciók utókövetése, értékelése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • mérnöki végzettség (építészmérnök, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, LEAN szakmérnök)
  • LEAN folyamatfejlesztés, koordináció területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jártasság LEAN eszközök használatában (pl. 5S, VSM, Visual Management, TPM)

Mire számíthat partnerünktől?

  • Hosszútávú együttműködési lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Nagy volumenű projekt
  • Versenyképes juttatások

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Építőipar
Location
Debrecen
Specialism
Építőipar
Ref:
1156260

Talk to a consultant

Talk to Leszkovszki Anna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122195