Műszaki előkészítő

Mélyépítéssel és közműkivitelezéssel foglalkozó partnercégünk Műszaki előkészítő munkatársat keres.
Az Ön új cége:
Több, mint 20 év tapasztalattal rendelkező, mélyépítéssel és közműkivitelezéssel foglalkozó partnercégünk Műszaki előkészítő munkatársat keres. A cég profiljába tartozik többek között a mélyépítés, nagytömegű földmunka és ipari csarnok alapozás is.

Napi feladatai között fognak szerepelni:
- Ajánlati fázisban lévő munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, megrendelői egyeztetése, pontosítása;
- Tervek, dokumentációk átvétele, feldolgozása, nyilvántartása;
- Ajánlati nyilvántartás vezetése, karbantartása;
- Árképzés, költségvetés készítés, mennyiségi számítások, részletes elemzések készítése, kalkulációk;
- Alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás – árajánlatok bekérése;
- Megrendelői szerződés előkészítés, aktív részvétel a szerződéskötésben;
- Vevői szerződés, kivitelezési tervdokumentáció, ütemterv, projekt-költségvetés megismerése;
rajánlatok bekérése - ártükör készítése – kiszerződések dokumentálása;
- Munkaterületi organizáció támogatása projektvezetővel együttműködve;
- Projekt adminisztrációs feladatok: hatósági bejelentések, céges nyilvántartások, szerződés-nyilvántartó, átadási dokumentáció;
- Havi-, időszaki teljesítésigazolások elkészítése, benyújtása és időbeni követése;
- Alvállalkozói teljesítések kiadása, anyagátvételi bizonylatok dokumentálása;
- Projekt költség- és fedezetkalkuláció készítése, proaktív követése;
- A projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása.

Mire lesz szüksége a sikerhez:
- Építészmérnöki végzettség;
- 3-5 év tapasztalat mélyépítésben;
- Releváns tapasztalat árazás területén.

Mire számíthat mindezért cserébe:
- Versenyképes bérezés;
- Heti 1 nap home office lehetőség;
- Próbaidő leteltével céges autó biztosítása;
- Hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Mit kell tennie most:
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Pest megye
Szakterület
Építőipar
Szám:
1155603

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Buzas Brigitta, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 653 6142