Műszaki Mérnök - Építészmérnök

Budapesti lokációban keres partnerünk Műszaki mérnök munkatársat építészet szakágon.
Az Ön új cége

Budapesti partnerünk gyógyszeripari ingatlanjainak üzemeltetéséhez kapcsolódó felújítási munkálatokhoz keres a vállalat Műszaki mérnök kollégát.

Az Ön feladatai

  • Technológiai átalakítások felügyelete minden szakágat érintve
  • Épületgépészeti átalakítások koordinálása
  • Kivitelezések műszaki, statikai ellenőrzése
  • Költségellenőrzés, optimalizálás

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • Rálátás műszaki üzemeltetési területekre

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai előrelépés üzemeltetésben
  • Változatos feladatok
  • Különféle egyészségügyi biztosítások
#1164615
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1164615

Talk to a consultant

Talk to Cseh Tamas, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36705229983