Műszaki vevőkoordinátor

Műszaki vevőkoordinátor keresünk elismert ingatlanfejlesztő partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Műszaki vevőkoordinátort keresünk elismert ingatlanfejlesztő partnerünkhöz Budapestre. A cég társasházfejlesztési üzletágára keresi az új kollégát.

Az Ön új pozíciója:

A műszaki vevőkoordinátor a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Lakásértékesítését támogató műszaki vevőkoordináció
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, műszaki konzultáció során az egyedi igények rögzítése, tervek feldolgozása
  • Vevők által megvásárolt lakások műszaki kialakításának folyamatos nyomon követése, egyedi igények érvényre juttatása
  • Kapcsolattartás a fővállalkozóval, beszállítókkal
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatok elvégzése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú végzettség(műszaki, azon belül is az építészettel, belső építészettel vagy lakberendezéssel kapcsolatos végzettség előnyt jelent)
  • 1-3 éves vevőkoordinációs vagy műszaki előkészítői területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Haladó szintű angol nyelvtudás
  • MS Office szoftverismeret

Mire számíthat partnerünktől?

  • Igényes projektek
  • Stabil háttér
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Ref:
1158609

Talk to a consultant

Talk to Leszkovszki Anna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122195