Műszaki vevőkoordinátor

Műszaki vevőkoordinátor keresünk elismert ingatlanfejlesztő partnerünkhöz.
Az Ön új cége:

Műszaki vevőkoordinátort keresünk elismert ingatlanfejlesztő partnerünkhöz Budapestre. A cég társasházfejlesztési üzletágára keresi az új kollégát.

Az Ön új pozíciója:

A műszaki vevőkoordinátor a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Lakásértékesítését támogató műszaki vevőkoordináció
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, műszaki konzultáció során az egyedi igények rögzítése, tervek feldolgozása
  • Vevők által megvásárolt lakások műszaki kialakításának folyamatos nyomon követése, egyedi igények érvényre juttatása
  • Kapcsolattartás a fővállalkozóval, beszállítókkal
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatok elvégzése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú végzettség(műszaki, azon belül is az építészettel, belső építészettel vagy lakberendezéssel kapcsolatos végzettség előnyt jelent)
  • 1-3 éves vevőkoordinációs vagy műszaki előkészítői területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Haladó szintű angol nyelvtudás
  • MS Office szoftverismeret

Mire számíthat partnerünktől?

  • Igényes projektek
  • Stabil háttér
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Szám:
1158609

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Leszkovszki Anna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704122195