Marketing & Leasing Manager

Marketing & Leasing Manager kollégát keresünk budapesti ingatlanfejlesztő partnerünkhöz.
Az Ön új cége
Marketing & Leasing Manager kollégát keresünk ingatlanfejlesztő partnerünkhöz, amely hazánkon kívül több európai országban is tevékenykedik. Magyarországon jelentős portfólióval rendelkezik, főként iroda, lakó és kiskereskedelmi funkciókat felölelő fejlesztést jegyez.

Az Ön új pozíciója
Marketing:
  • marketing költségek adminisztrációja, adminisztratív segítség marketing költségvetésben
  • kampányok, kezdeményezések koordinálása és irányítása
  • marketingstratégia és anyagok kezelése és koordinálása (márkaépítési folyamat, brosúra, weboldalak stb.)
  • online jelenlét helyi kezelése (nyomtatott, online, TV, rádió)
  • PR tevékenység irányítása
  • kapcsolatok kialakítása és fenntartása
Leasing
  • üres irodaterület bérbeadása bérleti ütemterv szerint a meghatározott időkeretek szerint
  • az irodabérleti folyamat megértésének kialakítása (megtekintések lebonyolítása minden irodahelyiségben, ajánlatok készítése, területtervezés építészekkel, bérleti szerződések tárgyalása stb.)

Mire van szüksége a sikerhez?
  • felsőfokú végzettség
  • ingatlanpiacon szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat elsősorban a marketing területén, másodsorban a leasing területén
  • folyékony angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkakör
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség, izgalmas projektek
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1167356
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Ingatlanpiac
Location
Budapest
Specialism
Ingatlan
Ref:
1167356
Closing date
24 Oct 2022

Talk to a consultant

Talk to Leszkovszki Anna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122195