Medior Manual Tester

Agilis csapatban web application manuál tesztelés egy nagyvállalati partner számára alvállalkozóként.

for Contractors & Freelancers

Full-Remote

5 500 - 7 000 HUF / óra + ÁFA

| Agilis csapatban web application manuál tesztelés egy nagyvállalati partner számára alvállalkozóként.

Az új projekted

Magyar vállalati partnerünk keres, külföldi partnere projektjére Senior Manual Testert. Elsősorban egy béren kívüli juttatások csomagjait kezelő software fejlesztésével es E2E tesztelésével foglalkoznak.

Az új feladataid

  • A Product Ownerekkel, Scrum Masterrel, Fejlesztőkkel és Tesztelőkkel való folyamatos együttműködés a Software fejlesztési life cycle során, egy sikeres Software tesztelői life cycle implementálásához.
  • Funkcionális és nem funkcionális tesztelés
  • A teszt eredmények analízise és jelentése
  • Scrum ceremóniákon való aktív részvétel

Tech stack

Angular, CSS, HTML, REST, SOAP, Postman, Jmeter, SoapUI, Fiddler, SQL, AWS, Linux

Mire van szükséged

  • Teljes SDLC és STLC környezetben szerzett tapasztalat
  • Funkcionális és nem funkcionális tesztelési ismeretek
  • Angular, CSS vagy HTML ismeret, illetve REST vagy SOAP
  • SoapUI, Postman vagy Fiddler
  • Valamilyen SQL ismeret
  • Teszt stratégia, tervezés, végrehajtás és End User Acceptance
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Mire számíthatsz

  • Egy sikeres termék fejlesztésének meghatározó része lehetsz
  • Remote munkavégzés, de választható bejárási lehetőség az Infóparkban
  • Ergonomikus szék és dupla képernyő otthonra
  • Céges társasjáték estek
  • Közös reggeli brunchok
  • Automatizáció felé való fejlődési lehetőség

#haystechnology #hayshungary #contracting #freelance #manualtester #tester #postman #soap

#1159419
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Contract
Industry
Information Technology
Location
Budapest
Specialism
Testing
Ref:
1159419

Talk to a consultant

Talk to Szunyogh Zoltan, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704797076