Medior / Senior Java fejlesztő

Elérhető fizetés: 800.000 - 1.600.000 HUF

Java fejlesztő kollégát keresünk banki működésben fejlesztési feladatok ellátására. A feladatok közé fog tartozni meglevő rendszerek karbantartása, technológiai megújítása.

Főbb feladatok:

  • Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése
  • Rendszertervezés
  • Architekturális problémák felismerése és javítása, teljesítmény optimalizáció
  • Adatbázis lekérdezések optimalizálása

Elvárások:

  • Java nyelv alapos ismerete (11/17).
  • Minimum 2 éves fejlesztői tapasztalat.
  • JPA ismerete.
  • CI/CD ismerete.
  • Vaadin ismerete.
  • GIT ismerete.
  • Webszolgáltatások ismerete (SOAP, REST).
  • Unit tesztelési megoldások ismerete.
  • OOP-ben szerzett tapasztalat.
  • Build folyamat ismerete, függőségek kezelése (Maven).
  • SDLC folyamatok, módszertan ismerete.
  • Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek/ tool-ok ismerete.

Előnyt jelent:

  • Oracle PL/SQL ismerete.
  • Spring ismerete.
  • Kubernetes, Openshift használatában szerzett tapasztalat.
  • Alkalmazások ismerete: Jira, Bitbucket, Confluence, Jenkins, Nexus, SonarQube.
  • Banki informatikai környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat.
  • NodeJS, Angular ismerete.

Elvárt kompetenciák:

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Rendszerszemléletű gondolkodás.
  • Proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállás.
  • Tanulási hajlandóság, nyitottság a szakmai fejlődésre.
  • Csapatban történő munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati agilis módszertan megismerése, ilyen környezetben történő munkavégzés.
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet.
  • Home office lehetősége.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Versenyképes juttatási rendszer.
#1162018
Fai clic qui per accedere alla Privacy Policy di Hays, che fornisce informazioni dettagliate su come utilizziamo e proteggiamo le tue informazioni personali e sui tuoi diritti a riguardo.

Riepilogo

Tipologia di lavoro
Tempo indeterminato
Settore
Sede di lavoro
Budapest
Divisione
Technology
Rif:
1162018

Consulente di riferimento

Il Consulente Kali Emese, è il nostro esperto che gestisce questa opportunità di lavoro, con sede a Budapest

Telefono: +36703802389