Minőségbiztosítási csoportvezető

Minőségbiztosítási csoportvezetőt keresünk Nyugat-Pest megyei gyártópartnerünkhöz!

Az Ön új cége

Partnerünk a világ egyik vezető szakértője a gyártás optimalizálási eszközöknek. A cégcsoport német háttérrel, korszerű szemléletével már több mint 30 éves múltra tekint vissza hazánkban. Jelenlegi csoportvezetői pozíciójukban egy széleskörű technológiai környezetbe várják kollégájukat kötetlen munkaidővel és piacilag vonzó juttatási csomaggal! Ha szívesen egyengeti csapatok útját és nem riad meg a komplex technológiai környezettől várjuk jelentkezését!

Feladatai az új pozícióban:

  • Egy 7-9 fős minőségügyi csapat koordinációja (6 minőségellenőr, 1 minőségügyi adminisztrátor, opcionálisan 2 minőségügyi mérnök gyakornok)
  • vevői és beszállítói auditok lebonyolításában való aktív részvétel,
  • minőségügyi mérőszámok folyamatos követése és kiértékelése,
  • jelentések készítése statisztikai módszerek felhasználásával,
  • vevői reklamációk kezelése (8D), elsőminta folyamat koordinálása, területhez tartozó mérőeszköz-felügyelet,
  • heti belső nem megfelelőségek csökkentésére való javaslattétel, beleértve az okok feltárását és a javító, illetve a megelőző intézkedések bevezetését. Belső auditok előkészítése, levezetése, kiértékelése, az éves auditterv szerint.
  • a hozzátartozó részleg minőségellenőreinek napi koordinálása, támogatása és ellenőrzése,
  • folyamatok, eljárások készítése és felügyelete, gyártási folyamatok fejlesztésében aktív részvétel.

Mire van szüksége a sikerhez

  • gyártó vállalatnál szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • felsőfokú diploma (lehetőleg műszaki területen szerzett)
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség
  • angol magabiztos és aktívnyelvismeret

Előnyként értékeljük

  • minőségbiztosítási szakmérnök végzettség,
  • hegesztőmérnök végzettség

Mire számíthat partnerünktől

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi bér, 14. havi prémiumrendszer, bejárási támogatás, magánegészségügyi biztosítási csomag)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • kötetlen munkaidő
  • piacvezető és világszerte elismert vállalat

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát!

Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Sumário

Cargo
Permanente
Setor
Manufacturing
Localização
Pest megye
Área de especialidade
Engineering
Referência
1157416

Fale com um Consultor

Fale com Darai Dora, o consultor especializado responsável por esta vaga,, localizado em Budapest

Telefone: 06 70 412 2196