Minőségbiztosítási Mérnök

Tapasztalt minőségbiztosítási mérnököt keresünk Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei gyártócéghez!

Az Ön új cége:

Partnerünk egy európai hátterű multinacionális cég, a cégcsoport fő profilja mindennapjainkhoz szükséges eszközök gyártása. Jelenleg több európai országban jelen vannak, valamint 52 további országban pedig értékesítési képviseletet üzemeltetnek. Mindennapjaikban dolgozóiknak emberközpontú légkört és a piacon kiemelkedő juttatási csomagot kínálnak!

Ha van már több éves minőségbiztosítási rutinod gyártásban bármilyen iparágban és úgy érzed nincs már fejlődési lehetőség előtted akkor itt a lehetőség! Egy egyedi termék-gyártással foglalkozó cégnél folytathatod karriered egy fejlett Európai légkörben!

Feladatai az új pozícióban:

  • Egy konkrét termelési terület támogatása minőségügyi kérdésekben
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének felügyelete
  • Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése,
  • Termeléshez kapcsolódó mintavételezési és minősítő folyamatok működtetése és fejlesztése,
  • Nem megfelelőségek kezelése, zárolási és selejtkezelési akciók végrehajtása
  • Minőségirányítási oktatások szervezése, lebonyolítása.
  • Vevői reklamáció kezelő kollégák támogatása minőségügyi nem megfelelőségek gyökérokainak feltárásában

Mire van szükséged a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki terület)
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat minőségbiztosításban

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Közvetlenül menedzseled majd egy termelési terület minőségbiztosítását
  • Versenyképes bérezés és vonzó, rendkívül széleskörű juttatási csomag (emelt bejárási támogatás, cafeteria, éves bónusz, sportolási lehetőségek, szakmai képzések, külföldi kiküldetések, ingyenes szűrővizsgálatok és oltási lehetőség, nyelvtanulási támogatás)
  • Igényes, modern Európai jól felszerelt munkakörnyezet
  • Emberközpontú céges háttér
  • Dolgozói csapatépítő programok, rendezvények

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát, lehetőleg angol nyelven!

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Production/Manufacturing
Location
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Specialism
Engineering
Ref:
1155578

Talk to a consultant

Talk to Darai Dora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 06 70 412 2196