Minőségirányítási rendszermérnök

Quality, minőségügy, medical device, ISO 13485, QA, QC

Az Ön új cége:

Ügyfelünk a világ egyik legjelentősebb egészségügyi eszközöket gyártó vállalata. Jelenleg a senior minőségügyi rendszerménöküket keressük a Gyöngyösi gyártóközpontba.

Feladatok:

  • A cég folyamatainak kialakításában, felülvizsgálatában és fejlesztésében való aktív részvétel.
  • A cég dokumentáció felügyeleti rendszerének kialakításában, fejlesztésében és fenntartásában való aktív részvétel.
  • Az audit program szerinti belső, külső és egyéb auditokon aktív részvétel (előkészítés, végrehajtás és lebonyolítás, eltérések feltárása és egyeztetése az érintett területekkel, dokumentálás - audit jelentés késztése, intézkedések hatékonyságának felügyelete)
  • Helyesbítő / megelőző tevékenységek megvalósulásának koordinálása, Ok elemzések és intézkedések nyomon követése, verifikálása.
  • MIR jelentések előkészítése, területhez kapcsolódó statisztikák elkészítése a minőségirányítási rendszer működésének hatékonyságáról.
  • Vezetőségi átvizsgálások összeállítása.
  • MIR képzésekben és projektekben részvétel.
  • Minőségirányítási Rendszer team munkájának megszervezése, szakmai irányítása, felügyelete.

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • A területre vonatkozó szabványok ismerete (ISO 9001, ISO 13485)
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás.
  • Belső auditori végzettség előny
  • Pontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzés.
  • Jó kommunikációs és szervező készség.
  • Rugalmasság, terhelhetőség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel, PowerPoint, SAP)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban.

Amire partnerünktől számíthat:

  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Multinacionális, stabil háttér, családias hangulat

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

#1162846
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Heves megye
Specialism
Engineering
Ref:
1162846

Talk to a consultant

Talk to Viski Nora, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: 0036704895290