PLC Programozó

Nemzetközileg elismert autóipari gyártópartnerünk szeretné bővíteni PLC Programozó csapatát.
Leendő feladataid új pozíciódban:
  • PLC programok módosítása/elkészítése.
  • HMI programok módosítása/elkészítése.
  • A szükséges dokumentumok elkészítése.
  • Innovációs ötletek kidolgozása.
  • Részvétel a géptelepítéseken/átadásokon.

Amire szükséged lesz a sikeres pályázathoz:
  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki tanulmányok.
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat (Allen Bradley/Siemens).
  • MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny
  • Villamos tervek készítésében szerzett tapasztalat előny (EPLAN).
  • Robotprogramozási tapasztalat előny

Amit partnerünk kínál neked:
  • Éves bónusz
  • Cefeteria, bejárás támogatás
  • Rendkívül modern munkakörnyezet.
  • Képzések / tréningek
#1161060
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Autóipar
Location
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Specialism
Műszaki
Ref:
1161060

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312