PLC Programozó

PLC programozás / Siemens S7 / Beckhoff / Omron / HMI programozás

Az Ön új cége

Autóipari beszállító partnerünk keresi új épülő gyártócsarnokába a következő PLC programozó kollégáját.

Az Ön új pozíciója

  • Siemens S7 gyártmányú PLC-k programozása és üzemeltetése (TIA Portal, Win CC, program ismeret)
  • Új célgépekhez szükséges PLC programok elkészítése
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása
  • Részvétel az új gyártósorok fejlesztésében, ill. régi gyártósorok felügyelete
  • Kapcsolásirajzok tervezése, készítése, (EPLAN program ismerete)

Mire van szüksége a sikerhez?

  • PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Multinacionális gyártó környezetben szerzett tapasztalat : min. 5 év
  • Előny: felsőfokú műszaki végzettség (villamos-; mechatronikai-; automatizálási mérnök; mérnök informatikus etc.) angol nyelvismeret

Amit partnerünk kínál neked

  • Bejárási költségek 100%-os térítése
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Szakmai képzések
  • Új, izgalmas szakmai kihívást nyújtó projektekben való részvétel

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

#1156686
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Autóipar
Hely
Pest megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1156686

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Vagner Barna, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 866 2312