PLC Programozó

Nagymúltú, nemzetközi partnerünk keresi új PLC programozó munkatársát

Az Ön új pozíciója:

  • PLC vezérléssel rendelkező berendezések üzemzavarainak elhárítása, programjainak nyilván- és naprakészen tartása
  • PLC program írás, módosítás, optimalizálás a gyártási technológia alapján
  • Robotok üzemzavarainak elhárítása, programjainak nyilván- és naprakészen tartása
  • Robot program írás, módosítás, optimalizálás a gyártási technológia alapján
  • Felújítási-, fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Középfokú műszaki végzettség - műszerész, vagy technikus
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • SYS PLC programozói végzettség (S5, S7)

Előny

  • Robot programozásban szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs képesség

Amit partnerünk kínál neked

  • Szakmai képzések
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Kreatív és újító szellemű közeg
  • Megbízható, biztos munkakörnyezet

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

#1163482
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Mérnöki terület
Location
Pest megye
Specialism
Műszaki
Ref:
1163482

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312