Poultry Sales Rep

Szárnyas - Sales Representative - Területi képviselő - Országos - Animal Health - Farm Animal - Haszonállat

Az Ön új munkaadója

Területi képviselőt keresünk egész Magyarországra piacvezető állategészségügyi partnercégünk számára a szárnyas üzletág támogatására.

Az Ön feladatai

  • Üzleti kapcsolatok kiépítése és fenntartása a partnerekkel, key opinion leaderekkel
  • Értékesítési terv elérése (vagy túlszárnyalása)
  • Partnerek felkeresése, látogatása országszerte
  • A cég teljes szárnyas portfóliójának képviselete Magyarországon
  • Szárnyasok betegségeinek, illetve az ezekre szolgáló termékeknek a bemutatása az ügyfelek számára
  • Piacról származó ügyfél reakciók, és egyéb releváns piaci információk riportálása

Amire a sikerhez szüksége van

  • Értékesítési tapasztalat a haszonállat (lehetőség szerint szárnyas) üzletágban
  • Állatorvosi vagy hasonló élettudományos végzettség
  • Jó értékesítési és elemzési készség
  • Hatékony kommunikációs készség, proaktivitás
  • Rugalmasság és stressztűrő képesség
  • Meggyőző személyiség, csapatmunkára való alakalmasság
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Informatikai ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat a partnerünktől

  • Versenyképes alapbér, bónusz lehetőség
  • Cafeteria
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Céges autó magánhasználatra is
#1163727
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Pharmaceuticals
Location
Egész Magyarország
Specialism
Life Sciences
Ref:
1163727

Talk to a consultant

Talk to Storcz Leon, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36707965526