Project Manager

Csarnoképítésre specializálódott partnerünk project manager munkatársat keres

Az Ön új cége:

30 éves múlttal rendelkező, ipari és mezőgazdasági létesítmények építésére specializálódott partnerünk project manager munkatársat keres.

Az Ön új pozíciója:

  • Generálkivitelezési munkák teljeskörű felügyelete
  • Minőségi és technológiai ellenőrzésekben való részvétel
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, építésvezetőkkel
  • Alvállalkozók és építésvezetők koordinálása
  • Projekt előkészítésben való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Csarnoképítésben vagy ipari létesítményeken szerzett tapasztalat
  • Projektirányításban és generálkivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Mire számíthat partnerünktől?

  • Kiemelt bérezés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Emberközpontú, családias munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell most tennie?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Construction
Location
Pest megye
Specialism
Ref:
1155766

Talk to a consultant

Talk to Cseh Tamas, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36705229983