Project Manager

Csarnoképítésre specializálódott partnerünk project manager munkatársat keres

Az Ön új cége:

30 éves múlttal rendelkező, ipari és mezőgazdasági létesítmények építésére specializálódott partnerünk project manager munkatársat keres.

Az Ön új pozíciója:

  • Generálkivitelezési munkák teljeskörű felügyelete
  • Minőségi és technológiai ellenőrzésekben való részvétel
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, építésvezetőkkel
  • Alvállalkozók és építésvezetők koordinálása
  • Projekt előkészítésben való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Csarnoképítésben vagy ipari létesítményeken szerzett tapasztalat
  • Projektirányításban és generálkivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Mire számíthat partnerünktől?

  • Kiemelt bérezés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó
  • Emberközpontú, családias munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell most tennie?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Pest megye
Szakterület
Építőipar
Szám:
1155766

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Cseh Tamas, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36705229983