Quality Engineer

Szabolcs-Szatmár Bereg megyei gyártócéghez keresünk minőségbiztosítási mérnököt széleskörű juttatásokkal!

Minőségbiztosítási Mérnök

Az Ön új cége:

Partnerünk egy európai hátterű multinacionális cég. A vállalat megbízható és jó hírű munkáltató a környéken, amelyet több elismerésük is alátámaszt (megbízható munkaadó, családbarát munkahely).

Ha van már tapasztalatod minőségügyi mérnöki munkakörben vagy nagyfokú motivációd van a szakterület iránt várjuk jelentkezésed! A cégcsoport a piacon kiemelkedő juttatási csomagot kínál dolgozóinak a rugalmas munkaidő és home office lehetősége mellett!

Feladatai az új pozícióban:

  • Gyártás támogatása és a termékek kapcsán felmerülő minőségügyi problémák kezelése
  • Hibás termékek kapcsán a gyökérokok feltárása
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Minőségügyi tervezés
  • Javító intézkedések bevezetése a gyártásba
  • Minőségügyi rendszer fenntartása és szükség esetén fejlesztése
  • Futó projektek minőségügyi oldalú támogatása a gyáron belül
  • Kapcsolattartás és szoros kooperáció a társosztályokkal
  • Auditokra való felkészülés és auditok helyszíni támogatása

Mire van szükséged a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg minőségügyi vagy műszaki területen)
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Preferáltan 2-3 éves tapasztalat minőségügyi területen

A pozícióban junior jelöltek jelentkezését is szívesen fogadjuk a minőségügyi terület iránti nagyfokú elkötelezettség és motiváció esetén! Természetesen az alapbérezés meglévő tapasztalat, senioritás függvényében alakul.

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Éves bónusz
  • Versenyképes havi alapbérezés
  • Cafeteria
  • Home Office lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Dolgozói kedvezményprogram és sportolási lehetőség
  • Ünnepi juttatás és üdülési támogatás

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát, lehetőleg angol nyelven!

#1166289
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Autóipar
Hely
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1166289

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Darai Dora, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196