Quality Team Leader

Pest megyei autóipari partnerünk csapatába keresünk szervezeti átalakulás miatt minőségügyi csoportvezetőt!

AZ ÖN ÚJ CÉGE

Partnerünk egy Európai tulajdonú autóipari gyártóvállalat. A cégcsoport több mint 19 országban van jelen 2300 dolgozóval és termékeivel vezető szerepkört tölt be a szegmensben. A vevőik között olyan elismert márkák szerepelnek, mint a Krone, Daimler, Schmitz Cargobull, Volvo például. Új kollégájukat szervezeti átalakulás miatt minőségügyi csoportvezető pozícióba várják most a folyamatosan fejlődő céges háttérbe!

Ha magas szintű felelősségi kört keresel az angol nyelvtudás is kellően folyékony, magabiztos ez a lehetőség neked szól! Leendő kollégájukat emellett széleskörű juttatással, éves fizetésemeléssel és emberközpontú Európai háttérrel várják! Lokáció: Dél-Pest megye, amely Budapestről, Jászsági térségből és Gödöllő, Hatvan, Szolnok nagyobb városok vonzáskörzetéből is kiválóan megközelíthető!

FELADATAI AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Minőségügyi csoportvezetőként a felelősségi körébe tartozik a beszállítói reklamáció kezelő, bejövő áru ellenőrök, mérő labor technikusok, valamint a KIR technikus (összesen 7 fő) szakmai felügyelete, támogatása és irányítása.
  • Heti, havi, negyedéves riportok készítése, megosztása felelős osztályokkal, vezetőkkel
  • Mérnökök munkájának támogatása
  • Bejövő áru ellenőrzési, zárolási folyamat irányítása, és fejlesztése
  • Beszállítói reklamációs folyamat irányítása, és fejlesztése
  • Mérő labor folyamatok fejlesztése, technikusok munkájának koordinálása
  • Mérőeszköz felügyelet koordinálása
  • Belső probléma kezelés hatékonyságának növelése (szakmai segítségnyújtás a csapatoknak, PST-nek)
  • Vevői, belső rendszer, ill. környezetvédelmi auditok lebonyolításának támogatása, azokon aktív részvétel
  • Javító intézkedések bevezetésének támogatása
  • Szakmai oktatások szervezése, egyéni vagy csapat igények alapján

MIRE VAN SZÜKSÉGE AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Felsőfokú lehetőleg mérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 éves minőségügyi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Preferáltan kisebb csoport irányításában megszerzett rutin
  • Autóipari háttér – iparági szabványok és követelmények aktív ismerete
  • Angol kommunikációképes, magabiztos nyelvtudás

MIRE SZÁMÍTHAT PARTNERÜNKTŐL:

  • Magas szintű felelősségi kör, ahol egy stabil csapat fog támogatni
  • Emberközpontú Európai háttér
  • Éves fizetésemelés, magas szintű dolgozói megbecsülés
  • Havi szép kártya cafeteria és bejárási támogatás, havi étkezési támogatás, negyedéves bónusz
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Fejlődő, növekvő vállalati háttér
  • Autóiparban egy új üzletági szegmens megismerésének lehetősége

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

#1164863
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Autóipar
Hely
Pest megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1164863

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Darai Dora, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196