Robot programozó

Nemzetközileg ismert autóipari gyártópartnerünk bővülne új Robot programozó kollégával.

Teendődi az új pozíciódban:

  • Az ABB robotok rendelkezésre állásának, működésének biztosítása
  • Újonnan érkező robotok programozása és integrálása új gyártósorokra
  • Robotcellák monitorozása, optimalizálása, ciklusidő csökkentése
  • Elektromos és mechanikus hibaelhárítás
  • ABB programozási feladatok, meglévő programok fejlesztése
  • Robotoktatás gépkezelőknek
  • Módosított vezérlőprogramok biztonsági mentése és archiválása.
  • Műszaki dokumentációk, munkautasítások napra készen tartása.
  • Képzések lebonyolítása (pl. többek között az ABB és a KUKA szoftvertechnikusai számára).

Amire szükséged van a sikerhez:

  • Automatizálási vagy szoftvertechnikus, robotprogramozó - mérnöki végzettség előny
  • Min. 2 éves robotprogramozási tapasztalat
  • Analitikus, folyamatorientált gondolkodás és cselekvés.
  • PLC programozási ismeret előny

Amit partnerünk kínál neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás, cafeteria, éves bónusz
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
#1158371
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Automotive
Location
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Specialism
Engineering
Ref:
1158371

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312