Robotprogramozó

Robotprogramozás / KUKA / Fanuc

Az Ön új cége

Autóipari beszállító partnerünk keresi bővülő csapatába a következő Robotprogramozó kollégáját.

Az Ön új pozíciója

  • Előkezelő és festő robotok beállítása, programozása
  • Programműveletek szimulációja virtuális rendszerekben
  • Az optimális pozícionálás érdekében elhelyezési elemzés készítése az árutartókról
  • Az éppen futó lakkozó programok optimalizálása és esetleges hibaelhárítás
  • Próbagyártások és az alapvető vizsgálatok megszervezése, elvégzése
  • Problémák szakmai megvitatása a beszállítókkal

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Robotok programozásában szerzett több éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelv ismerete

Amit partnerünk kínál neked

  • Bruttó 60000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Szakmai képzések

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Automotive
Location
Pest megye
Specialism
Engineering
Ref:
1156251

Talk to a consultant

Talk to Vagner Barna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 866 2312