Sales Associate

Bolti eladó, Sales Associate, Budapest

Állandó munkára bolti eladó kollégát keresünk multinacionális luxus kiskereskedelmi partnerünk számára. Megbízónk jelen van a világ több országában, hazánkban is jelentős bolthálózattal rendelkezik. A munkavégzés helye Budapest.

A leendő Bolti eladó feladatai:
  • az ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • tájékoztatás nyújtása a beérkező vendégek számára
  • pénztárgép használata
  • üzlet és raktár feltöltése, áruátvétel és polcokra kihelyezés

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk
  • akik rendelkeznek eladói vagy hostess munka tapasztalattal
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készségük van
  • szeretnek csapatban dolgozni, de az önálló feladatoktól sem riadnak vissza
  • akik alapfokú/kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkeznek

Ügyfelünk versenyképes fizetést, teljesítményalapú bónuszt biztosít, valamint egy fiatalos, luxus környezetű, minden nap új kihívásokkal teli pozíciót kínál az új kollégák számára. Lokáció: Budapest több helyszínén, különböző üzletekben

A pozíció a honlapunkon keresztül pályázható meg, egy szakmai önéletrajz feltöltésével.

#1158939
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Retail
Location
Budapest
Specialism
Retail
Ref:
1158939

Talk to a consultant

Talk to Koles Reka, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +3670 380 2380