Scrum Master

Freelancer Scrum Master lehetőség nemzetközi környezetben, orvostudományi-gyógyszeripari területen.
Napi feladataid lehetnek:
- együttműködés Product Ownerekkel, Projektmenedzserekkel, vezetőséggel
- Agilis események, programok szervezése, levezénylése
- kapcsolattartás a fejlesztőkkel
- felmerülő operációs szintű problémák kezelése
- projektvezetés, szervezés

Elvárások:
- erős angol nyelvtudás
- több év tapasztalat Scrum - Agilis módszertanban
- jártasság nemzetközi környezetben

Mit kínálunk cserébe:
- lehetőség teljes mértékben otthoni munkavégzésre
- kiemelkedő fizetés
- kiemelkedő szakmai múlttal rendelekző cégnél dolgozhatsz nemzetközi környezetben, változatos és nemzetközi projekten #1162948
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Contract
Industry
Gyógyszeripar
Location
Hungary
Specialism
Projects & Change Management
Ref:
1162948

Talk to a consultant

Talk to Buczko Marton, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 400 6506