Senior Cloud Solution Engineer

Cloud Solution Engineer, English, Budapest

Partnerünkről

Senior Cloud Solution Engineer kollégát keresünk biztonságtechnikai területtel foglalkozó Partnerünk számára, aki meglévő és új ügyfeleknél pre-sales munkában fog részt venni mint Cloud szakértő.

Feladatok

  • Szakmai tanácsadás felhő és hibrid infrastruktúrák kialakításában, méretezésében, migrációs stratégia kialakításában
  • Ügyféligények felmérése és ajánlatírás
  • Felhős megoldásokban történt változások folyamatos nyomon követése és dokumentált riportolása, prezentálása

Feltételek

Minimum 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben, angol nyelvtudás, Cloud platformok valamelyikének átfogó ismerete pl. (Microsoft, Amazon, Google). Az ideális jelölt elhivatott a Cloud technológia iránt, mély ismerettel rendelkezik, megoldásokban gondolkodik és szívesen fejleszti magát ezen a területen.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat home office lehetőséget, versenyképes alapfizetést és bónuszrendszert ajánl, hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

#1163850
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Information Technology
Location
Budapest
Specialism
Sales
Ref:
1163850

Talk to a consultant

Talk to Kaluzsa Alexandra Erika, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 518 6608