Senior Financial Controller

Budapesti lokációval heti több home office lehetőséggel keresünk senior financial controllert!

Az Ön új cége
Partnerünk egy világszerte ismert Európai vállalat, amely egyike Európa legnagyobb ipari vállalatának számos külföldi kirendeltségével és 91.000 fős globális csapatával.

Jelenleg egy nemzetközi kontrolling csapatba keresünk senior munkatársat, így a magabiztos angol elengedhetetlen. A pozícióban a kontroller kolléga a termékfejlesztési portfólió csapatunkat támogatná különböző projekteken pénzügyi feladatokban. Ha szeretsz komplex és sokrétű dolgokkal foglalkozni, szívesen látsz bele az üzlet működésébe ez a lehetőség neked szól!

A cég emberközpontú, professzionális légkört kínál, a munkakörben flexibilitást és home-office-t biztosítanak! Tegyük ma mássá a holnap jövőjét az energiafelhasználásban, várjuk jelentkezésed egy kiváló nemzetközi kontroller csapatba!

Feladatai az új pozícióban:

  • Termékportfolió csapat projektjeinek támogatása pénzügyi szempontból
  • A termékfejlesztési életciklus pénzügyi támogatása, pénzügyi eredmények felülvizsgálata a projektek során
  • A termékportfolió szakterület támogatása üzleti kérdésekben, döntéshozatalban (pl. árképzés, árajánlat-koncepció)
  • Pénzügyi területen költségvetés és előrejelzések készítése
  • Pénzügyi tervezésben és pénzügyi zárásokban való részvétel
  • Pénzügyi eredmények prezentálása
  • Terv-tény eltérések elemzése
  • Hatékonysági elemzések, gazdaságosságossági számítások

Mire van szüksége a sikerhez

  • Minimum 5 éves pénzügyi elemzési/kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (pl. közgazdász, pénzügy, gazdálkodás, esetlegesen mérnöki/informatikai diploma)
  • Angol folyékony, magabiztos nyelvtudás
  • Excel magas szintű ismerete
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Projektmenedzsment és időmenedzsment területen erősség
  • Erősség a csapatmunkában

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • SAP rendszerismeret
  • Digitális eszközök ismeretei (Power BI, Tableau, Alteryx, Knime, Tableau, Focus+ és DASH)

Mire számíthat partnerünktől

  • Szakmai fejlődési lehetőség üzleti kontrolling területen egy nemzetközi pénzügyi csapatban
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy biztos, jó hírű európai nagyvállalatnál
  • Energiaipari terület megismerése
  • Nemzetközi projekteken való részvétel
  • Versenyképes juttatási csomag (tapasztalatoktól függő alapbérezés, cafeteria, éves bónusz, korszerű és magas minőségű munkaeszközök)

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát!

kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Mérnöki terület
Hely
Budapest
Szakterület
Senior Finance
Szám:
1158619

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Darai Dora, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196