Senior IT Governance Manager

Senior IT Governance Manager position with asap starting in Budapest!
Ezek a feladatok várnak Rád

  • Legfontosabb feladatod, az A&IT (Automation&IT) igazgatóságunk folyamatleírásainak elkészítése és naprakészen tartása
  • A terület szabályozási környezetének vizsgálata, szabályzatok elkészítése, szükség esetén pedig a Te feladatod a releváns szakterületi szereplőkkel történő egyeztetés
  • Az A&IT igazgatóság működésére vonatkozó policy-k egyeztetése és kommunikációja : ezt évente felülvizsgáljuk, melyet Te fogsz koordinálni
  • Szeretnénk fejlődni, ezért Senior IT Governance Managerként feladatod lesz a f olyamatos fejlesztési lehetőségek beazonosítása és proaktív kezdeményezése
  • Te készíted el az A&IT igazgatóság licenszgazdálkodási stratégiáját: a vállalati szintű licenszszerződéseket előkészíted és nyomonköveted
  • Hozzád tartozik a szerződéseinek nyilvántartása, szerződés template-ek elkészítése és karbantartása
  • Kapcsolatot tartasz az informatika osztály stratégiai szállítóival
  • Felméred a licensz igényeket és részt veszel a licensz konstrukció kiválasztásában
  • Licenszekkel kapcsolatos költségeket tervezel és a költségkeretek betartását kontrollálod
  • Riportot készítesz a licenszek felhasználásáról és szakmai tapasztalatod alapján optimalizálási javaslatokat hozol a szervezetbe
  • Részt veszel a licensz audito k támogatásában

Ezeket várjuk Tőled

  • Felsőfokú műszaki / informatikai vagy közgazdaságtani végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már licensz menedzser vagy szolgáltatásmenedzser feladatkörben
  • Beszélsz angolul, így akár külföldi beszállítóval is tudsz tárgyalni
  • Magas szintű kreativitással rendelkezel, amit a stratégiai javaslattételekben, licenszelési optimalizációkban tudsz használni
  • Folyamat- és automatizációorientált gondolkodásmódda l végzed mindennapi feladataidat

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (cafetéria, nyugdíjpénztár, Medicover)
  • Világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Elkötelezett és támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely : egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektíváival

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Information Technology
Location
Budapest
Specialism
Projects & Change Management
Ref:
1156661

Talk to a consultant

Talk to Kovacs Lehel, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122191