Senior Műszaki Előkészítő

Magyarország vezető ingatlanbefektetéssel foglalkozó vállalata Senior előkészítő kollégát keres.

Az Ön új cége:

A közép-európai régió egyik vezető ingatlanfejlesztő cégcsoportja Senior előkészítő mérnök munkatársat keres. Partnerünknél lehetősége lesz az ingatlanfejlesztés szinte összes területén kipróbálnia magát, miközben egy dinamikus ugyanakkor emberközeli légkörben dolgozhat.

Az Ön új pozíciója:
- Projektelőkészítésében való részvétel;
- Árajánlatokkal kapcsolatos feladatok ellátása;
- Tárgyalásokon és kooperációkon való részvétel;
- Kapcsolattartás a tervezőkkel, alvállalkozókkal, megrendelővel.

Mire van szüksége a sikerhez:
- Felsőfokú szakirányú végzettség;
- Legalább 2-3 év projektelőkészítésben szerzett tapasztalat;
- Középfokú angol nyelvismeret;
- Logisztikai létesítményen, ipari csarnokon vagy raktárcsarnokon szerzett tapasztalat ELŐNY.

Mire számíthat partnerünktől:
- Kiemelkedő bérezés;
- Versenyképes juttatási csomag;
- Stabil háterű munkahely;
- Szakmai előrelépési lehetőség;
- Multinacionális munkakörnyezet .

Mit kell most tennie:
Amennyiben felkeltete érdeklődését ez a lehetőség kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Építőipar
Location
Budapest
Specialism
Építőipar
Ref:
1156412

Talk to a consultant

Talk to Buzas Brigitta, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 653 6142