Senior Sales Support

Budapest, Senior Back office
Partnerünk számára keresünk új kollégát szenior sales support munkakörbe. Ügyfelünk műanyag félkész-termékek gyártásával, forgalmazásával és értékesítésével foglalkozik a Reklámipar, Építőipar számára.

A Szenior Sales Support munkatárs főbb feladatai lesznek:
  • Sales támigatás (árajánlatok készítése, rendelések kezelése, adminisztráció, nyomonkövetés)
  • Rendelések folyamatának menedzsmentje
  • Vevői adatok karbantartása
  • Reklamáció kezelés
  • Telefonos, emailes és személyes vevőszolgálat
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel (B2B)
  • Vevők udvarias, segítőkész kiszolgálása
  • Termékajánlás
  • Leltározásban részvétel

A legfontosabb elvárások a Szenior Sales Support munkatárssal szemben:
  • Műszaki affinitás
  • Gyors tanulási készség, nyitottság a tanulásra
  • Csapatszellem
  • Precizitás, pontosság
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikáció és problémamegoldó készség
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent az angol nyelvtudás, valamint az Axapta rendszer ismerete.

Amit kínálunk:
Ügyfelünk versenyképes alapfizetést, céges laptopot és telefont, bónuszt, utazási költségtérítést és számtalan előrelépési lehetőséget biztosít az új kolléga számára.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését,magyar nyelvű önéletrajza feltöltésével jelentkezzen honlapunkon keresztül.

Ügyfelünk a versenyképes alapfizetés, attraktív bónuszrendszer mellett modern, barátságos irodai környezetet és fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázóknak.

#1164930
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Production/Manufacturing
Location
Budapest
Specialism
Sales
Ref:
1164930

Talk to a consultant

Talk to Koles Reka, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +3670 380 2380