Shop assistant

Retail, Fashion, Bolti eladó, Budapest

Állandó és részmunkaidős munkára bolti eladó kollégát keresünk multinacionális divat kiskereskedelmi partnerünk számára. Megbízónk jelen van a világ több országában, hazánkban is jelentős bolthálózattal rendelkezik. A munkavégzés helye Budapest.

A leendő Bolti eladó feladatai:
  • az ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • tájékoztatás nyújtása a beérkező vendégek számára
  • pénztárgép használata
  • üzlet és raktár feltöltése, áruátvétel és polcokra kihelyezés
Olyan jelöltek jelentkezését várjuk
  • akik rendelkeznek eladói munka tapasztalattal
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készségük van
  • szeretnek csapatban dolgozni, de az önálló feladatoktól sem riadnak vissza
  • akik alapfokú/kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkeznek
Ügyfelünk versenyképes fizetést, teljesítményalapú bónuszt, dolgozói kedvezményt, AYCM kártyát
biztosít, valamint egy fiatalos környezetű, minden nap új kihívásokkal teli pozíciót kínál az új kollégák számára.

A pozíció a honlapunkon keresztül pályázható meg, egy szakmai önéletrajz feltöltésével.
#1165338
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Kiskereskedelem
Hely
Budapest
Szakterület
Szám:
1165338

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Koles Reka, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +3670 380 2380