Software Engineer (React) - Junior, Medior, Senior

Golang, React

Partnerünkről

Amerikai hátterű vezető globális szoftverfejlesztő partnerünk keres Frontend / Full-Stack Software Engineer munkatársat Senior, Medior, Junior szintre. Partnerünk vezető a SaaS szolgáltatók piacán. A szolgáltatás a legnagyobb cégek munkavégzését segíti érzékeny információk megosztásában, így a security nagy fókuszhoz jut. Legyél te is részese az új, több mint 300 fős budapesti fejlesztői központ csapatának!

Feladatok

90% frontend, 10% backend, Partnerünk felhőalapú szoftvereinek fejlesztése. Scrum környezetben való munkavégzés 7 fős csapatokban. Tech stack: React, TypeScript, Golang, Redux, Microservices, Azure, Docker, Kubernetes, Helm, NoSQL - szívesen megtanítják a technológiákat, ha valaki nyitott rá és jó fejlesztői háttérrel rendlekezik.

Feltételek

5+ év tapasztalat fejlesztésben – Senior
3-5 év tapasztalat - Medior

0-3 év tapasztalat - Junior

Angol nyelvismeret (müncheni csapattal való kommunikáció miatt).

Partnerünk által nyújtottak

A vállalat innovatív környezetet biztosít egy újonnan épülő, fejlődő csapat tagjaként, ahol részt lehet venni a munkafolyamatok kialakításában egy vezető vállalat munkatársaként. Partnerünk fejlődési lehetőséget, motiváló fizetést, agilis környezetet, home office lehetőséget kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

#1151358
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Hely
Budapest
Szakterület
Technology
Szám:
1151358

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Stircz Noemi, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 489 5281