Stratégiai Beszerző - Construction Buyer

Buyer, Procurement, Construction, Logistics, English, Budapest

Partnerünkről

McDonald’s bővülő csapatába keresünk Stratégiai Beszerző kollégát budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • Hálózatfejlesztési projektek teljes körű, magas szintű szakmai irányítása.
  • Meglévő étterem hálózat átalakításának-, felújításának-, értéknövelő beruházásainak- és karbantartásainak teljeskörű műszaki és pénzügyi menedzselése.
  • A projektek előkészítése, építészeti/mérnöki felügyelete és megvalósítása

Feltételek

Minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben, építőipari területen, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes alapfizetést, cafeteriát és bónuszt ajánl, külföldi tréningeket hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Construction
Location
Budapest
Specialism
Pay
Attractive
Ref:
1156592

Talk to a consultant

Talk to Kaluzsa Alexandra Erika, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36 70 518 6608