Stratégiai Beszerző - Construction Buyer

Buyer, Procurement, Construction, Logistics, English, Budapest

Partnerünkről

McDonald’s bővülő csapatába keresünk Stratégiai Beszerző kollégát budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • Hálózatfejlesztési projektek teljes körű, magas szintű szakmai irányítása.
  • Meglévő étterem hálózat átalakításának-, felújításának-, értéknövelő beruházásainak- és karbantartásainak teljeskörű műszaki és pénzügyi menedzselése.
  • A projektek előkészítése, építészeti/mérnöki felügyelete és megvalósítása

Feltételek

Minimum 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben, építőipari területen, angol nyelvtudás, önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes alapfizetést, cafeteriát és bónuszt ajánl, külföldi tréningeket hosszútávú fejlődési- és karrierlehetőséggel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Építőipar
Hely
Budapest
Szakterület
Építőipar
Fizetés
Attractive
Szám:
1156592

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Kaluzsa Alexandra Erika, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 518 6608