Strategic Purchaser

Stratégiai Beszerző - Oroszlány

Stratégiai beszerző

Feladatok:

  • Új programok bevezetésével kapcsolatos beszerzői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Költségcsökkentési project lehetőségek felkutatása és végrehajtása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítés és nyomon követés
  • Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása

Elvárások:

  • legalább 5 éves gyártó cégnél szerzett direkt beszerzői tapasztalat
  • változásmenedzsment koordinálásában szerzett gyakorlat
  • Mechanikai komponens termékcsoport ismerete
  • műszaki vagy gazdasági területen szerzett diploma
  • tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás
  • nyitottság az újra és változásra
  • hosszú távú és stratégiai gondolkodásmód
  • döntéshozatali készség

Előny:

  • IATF 16949 szabványismeret
  • SAP vagy valamely vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások
#1165219
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Permanent
Industry
Automotive
Location
Komárom-Esztergom megye
Specialism
Logistics
Ref:
1165219

Talk to a consultant

Talk to Mizsei Marton, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36705186606