Szenior Értékesítési tanácsadó

Szenior értékesítési tanácsadót keresünk budapesti ingatlanfejlesztő partnerünkhöz.
Az Ön új cége
Szenior értékesítési tanácsadó kollégát keresünk ingatlanfejlesztő partnerünkhöz Budapestre, lakóingatlan projektjeire.

Az Ön új pozíciója
  • nagyszabású lakóingatlan projekt operatív értékesítési feladatainak teljeskörű ellátása
  • vevői megkeresések kezelése, ajánlatok készítése, értékesítési tárgyalások lefolytatása;
  • regisztráció és szerződéskötési folyamat lebonyolítása;
  • kapcsolattartás a vevőkkel a fejlesztés teljes időtartama alatt
  • vevő oldali finanszírozáshoz szükséges eladói nyilatkozatok kiadásának ügyintézése
  • folyamatos együttműködés a projekt értékesítési folyamatában érintett belső és külső partnerekkel
  • együttműködés a projekt külsős értékesítési megbízottjaival;
  • értékesítési adatbázis kezelése, piac figyelés, időszakos vezetői riportok elkészítése;

Mire van szüksége a sikerhez?
  • OKJ ingatlanközvetítői végzettség
  • OKJ értékbecslő végzettség előnyt jelent
  • ingatlanfejlesztői háttér
  • 5-10 éves szakmai tapasztalat lakóingatlan értékesítésben
  • folyékony angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkakör
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Mit kell tennie most?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát. #1167426
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Ingatlanpiac
Location
Budapest
Specialism
Ingatlan
Ref:
1167426
Closing date
24 Oct 2022

Talk to a consultant

Talk to Leszkovszki Anna, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +36704122195