Technical writer

Frissdiplomások jelentkezését is szeretettel várjuk!

Az Ön új cége:

Képalkotódiagnosztikai eszközöket fejlesztő és gyártó partnerünk csapatába keresünk Technical Writer kollégát.

Az új Technical Writer feladatai lesznek:

  • Termékekhez kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, szerkesztése, illetve meglévő anyagok javítása, rendszeres frissítése
  • Kapcsolattartás különböző csapatokkal, a fejlesztéstől a gyártáson és kereskedelmen át a műszaki támogatásig
  • Dokumentációs rendszer fejlesztése – áttérés az XML-alapú dokumentációra
  • Nagyrészt önálló munkavégzés

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  • Felsőfokú diploma (BSc vagy MSc)
  • Műszaki affinitás, illetve érdeklődés
  • Kiváló angol nyelvtudás – a vállalati dokumentáció nyelve angol
  • Kiváló kommunikációs készség, együttműködés, csapatszellem
  • Önmotivált, igényes munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodás és alaposság

Előny:

  • Medical device tapasztalat
  • Műszaki dokumentációs területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki dokumentációkészítés módszereinek ismerete
  • Villamos/Gépészmérnök végzettség

Amire partnerünktől számíthat:

  • Nemzetközi orientációjú vállalat – termékeik az egész világon megtalálhatóak
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, vállalati érdekeltségi rendszer
  • Központi szerep: a vállalat műszaki dokumentációjáért felelős munkatárásának rálátása van a termékfejlesztési, gyártási és terméktámogatói területekre
  • Lehetőség a Home Office-ra
  • Szakmai fejlődési lehetőség
#1160504
Klik hier om het privacybeleid van Hays te lezen, welke gedetailleerde informatie bevat over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en uw rechten in verband hiermee.

Overzicht

Contractvorm
Permanent
Branche
Gyógyszeripar
Locatie
Budapest
Vakgebied
Life Sciences
Referentie:
1160504

Spreek met een consultant

Spreek met Viski Nora, de recruiting expert die deze vacature in behandeling heeft, werkzaam in kantoor Budapest

Telefoonnummer: 0036704895290