Technológiai gépész tervezőmérnök

Technológiai gépész tervezőmérnök kollégát keresünk multinacionális partnerünk számára, Budapestre.
Az Ön új cége:

Technológiai gépész tervezőmérnök kollégát keresünk nemzetközileg is elismert, ipari projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó budapesti partnerünk csapatába. A cég a mérnöki szolgáltatások mellett tanácsadói tevékenységet is folytat, kiemelkedő színvonalon.

Az Ön új pozíciója:

A Technológia gépész tervezőmérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- Technológiai csővezetékek és egyéb gépészeti rendszerek tervezése (2D és 3D)
- Költségtervek elkészítése
- Szakágakkal és társtervezőkkel való együttműködés
- Megrendelőkkel, beszerzőkkel való kapcsolattartás

Mire van szüksége a sikerhez?

- Gépészmérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Releváns szakmai tapasztalat technológiai gépész tervezésben (minimum 1-3 év)

Mire számíthat partnerünktől?

- Hosszú távú munkavégzés és karrierlehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezési csomag (kiemelkedő alapbér, egészségbiztosítás, egyéni teljesítmény alapján bónusz, home office lehetőség, szakmai képzések és nyelvtanulás támogatása)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
Klikněte zde pro přístup k zásadám o ochraně osobních údajů Hays. Zde získáte detailní informace o tom, jak používáme a chráníme vaše osobní data a jaká jsou vaše související práva.

Resumen

Tipo de empleo
Permanente
Industria
Construction
Ubicación
Budapest
Sector
Ref.:
1157608

Hablar con un consultor

Hablar con Bosko Balazs, El consultor especializado que lleva esta posición, ubicado en Budapest

Teléfono: 06 1 501 2416