Technológiai gépész tervezőmérnök

Technológiai gépész tervezőmérnök kollégát keresünk multinacionális partnerünk számára, Budapestre.
Az Ön új cége:

Technológiai gépész tervezőmérnök kollégát keresünk nemzetközileg is elismert, ipari projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó budapesti partnerünk csapatába. A cég a mérnöki szolgáltatások mellett tanácsadói tevékenységet is folytat, kiemelkedő színvonalon.

Az Ön új pozíciója:

A Technológia gépész tervezőmérnök a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

- Technológiai csővezetékek és egyéb gépészeti rendszerek tervezése (2D és 3D)
- Költségtervek elkészítése
- Szakágakkal és társtervezőkkel való együttműködés
- Megrendelőkkel, beszerzőkkel való kapcsolattartás

Mire van szüksége a sikerhez?

- Gépészmérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Releváns szakmai tapasztalat technológiai gépész tervezésben (minimum 1-3 év)

Mire számíthat partnerünktől?

- Hosszú távú munkavégzés és karrierlehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet, fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezési csomag (kiemelkedő alapbér, egészségbiztosítás, egyéni teljesítmény alapján bónusz, home office lehetőség, szakmai képzések és nyelvtanulás támogatása)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.
Faceți click aici pentru a accesa Politica de confidențialitate HAYS care oferă informații detaliate despre modul în care folosim și protejăm datele personale și drepturile dumneavoastră în legătură cu acestea.

Sumar

Tipul locului de muncă
Permanent
Industrie
Építőipar
Oraș
Budapest
Domeniu
Építőipar
Referinţă
1157608

Discutaţi cu un expert

Discutaţi cu Bosko Balazs, consultantul specializat, care îşi desfăşoară activitatea în sediul Budapest

Telefon: 06 1 501 2416