Telefonos Értékesítő Munkatárs

Telefonos értékesítés, igényfelmérés, szolgáltatás értékesítés, B2B sales, telesales, Budapest

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új kollégát Telefonos Értékesítő Munkatárs munkakörbe. Ügyfelünk logisztikai megoldásokkal és szolgáltatásokkal foglalkozik, központjuk Budapesten található.

A Telefonos Értékesítő Munkatárs főbb feladatai lesznek:
Kis- és középvállalkozások telefonos megkeresése
Teljes értékesítési folyamat irányítása Igények felmérése, ajánlatok kidolgozása, szerződéskötés
Meglévő és új ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás
Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Egyéni éves értékesítési célok teljesítése

A legfontosabb elvárások a kollégával szemben:

Hasonló pozícióban szerzett minimum 1 év tapasztalat, de pályakezdők/jelenleg pályamódosítók jelentkezését is szívesen várják
Szolgáltatás értékesítésben való jártasság
B2B értékesítésben, telefonos igényfelmérésben szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség
Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Ügyfelünk a versenyképes alapfizetés, attraktív bónuszrendszer mellett modern, barátságos irodai környezetet, home office opciót és fejlődési lehetőséget kínál a sikeres pályázóknak.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és képzettsége és tapasztalata megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű önéletrajza feltöltésével jelentkezzen holnapunkon keresztül. #1159413
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job Type
Permanent
Industry
Supply Chain & Logistics
Location
Budapest
Specialism
Sales
Ref:
1159413

Talk to a consultant

Talk to Koles Reka, the specialist consultant managing this position, located in Budapest

Telephone: +3670 380 2380